Yaşam

Alişan, ağabeyinin ailesi için 30 milyon TL’ye ev aldığı iddiasını yalanladı.

Alişan’ın ağabeyi Selçuk Tektaş, 2021 Temmuz’unda koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ağabeyinin acısıyla yıkılan Alişan, teyzesi ve iki yeğenine baktı ve “Şu an 4 çocuğum var. ” Yeğenleriyle sık sık vakit geçiren Alişan’ın aileye 30 milyon TL’ye ev aldığı iddia edildi.

“30 MİLYON TL’LİK KONUTUM YOK”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına bağlanan Alişan, teyzesine ev ve araba aldığı iddiasını “Yok öyle bir şey. Ortaya çıkmayan çok yalan haberler var” diyerek yalanladı. Benim ağzım bu doğru değil bu yalan.Bıktım inkar etmekten.Nerden çıktı bu?”Kardeşimin eşi çocukları hala Selçuk’un yaşadığı bire bir konutta yaşıyorlar. 30 milyon TL değerinde bir konutum yok. Otomobil tezi de saçmalık. Bunu kasıtlı bir haber olarak düşünüyorum. Bizi yıpratmak için” dedi.

“HABERİMİ KENDİ OĞULLARIMDAN AYIRT ETMEYECEĞİM”

Çocukları ve yeğenleri için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirten Alişan, “Ailem için çalışıp kazanıyorum. Daha önce de söyledim artık iki değil dört çocuğum var. Kendi çocuklarımdan hiç ayırmadım. , Onları asla ayırt etmeyeceğim. Yapabilirsem, bu tür şeyler tabii.” yapacağım” dedi.

Alişan, “Buse ile evliliğinize bu tür haberler zarar verir mi?” O da, “Bu haberi şimdi sizden duydum. Madem böyle bir şey olmadığını herkes biliyor, zararı yok, kimse inanmıyor” diye cevap verdi.

karatasajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu