Haber

Niğde Valisi Mustafa Koç’tan veda mesajı

Valilik Kararnamesi ile Ağrı’ya atanan Vali Mustafa Koç, veda mesajı yayınladı.

Koç, mesajında, 2022 yılında büyük bir heyecan ve memnuniyetle başladığı Niğde Valiliği görevinden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiriyle Ağrı Valisi olarak atandığını belirtti.

Anadolu’nun parlayan yıldızı, medeniyetlerin yaşatıldığı şehir Niğde’de çalışmaktan büyük mutluluk ve onur duyduğunu belirten Koç, “Niğde benim hayatımda çok özel bir şehir. Çok güçlü bir gücüm olduğuna yürekten inanıyorum. Bu kadim şehirle bağ kurduk. Ben, eşim ve çocuklarım. Bu süre zarfında Niğde’yi ve hemşehrilerimizi sevdik, kalıcı dostluklar kurduk, güzel şeylere tanık olduk.” terimleri kullandı.

Koç, Türkiye Yüzyılı’nın hedefleri doğrultusunda milletvekilleri, belediyeler, üniversiteler, bürokratlar, akademisyenler, meslek kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile yapılabilir ve uygulanabilir projeleri hayata geçirmeye çalıştıklarını ve Türkiye’ye katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti. Niğde’ye faydalı hizmetlerin sağlanması.

Koç, birlikte çalıştığı ve kendisine destek olan herkese teşekkür ederek şunları söyledi:

“Görevim süresince Türkiye Cumhuriyeti’nin şefkatli elini hemşehrilerime hissettirmek için Niğde’nin her köşesini gezerek hemşerilerimizle kucaklaşmaya çalıştım. Çaba gösterdim. Bu duygu ve kanla sizleri uğurluyorum, rica ediyorum. hakkınızı helâl eylesin, dualarınızı bekler, hepinize saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım.”

selcuk-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu