Teknoloji

PS5’in Yeni Reklam Videosu Birçok Oyundan Parçacıklar İçeriyor: Uncharted 5 Geliyor mu?

 
Sony Interactive Entertainment, konsolun dünya çapında artan talebini kutlamak için “PS5’ten Canlı” adlı yeni bir PlayStation 5 reklamı yayınladı. Yeni reklam görselinde birçok oyundan bölümler yer aldı. Ancak henüz bilgi verilmeyen gizemli bir bölüm oyuncuların dikkatini çekti. Birçok kişi bunun Uncharted 5 oyunundan olduğunu bildirdi.
 
Uncharted 5 geliyor mu?
 
 
 
Yayınlanan yeni PS5 reklam görselinde bir haber kanalı haberini canlı olarak sunuyor ve bu süre zarfında birçok oyun bizlere gösteriliyor. Bu oyunlar Marvel’s Spider-Man 2, Returnal, Horizon Forbidden West, God of War Ragnarok, Final Fantasy XVI ve daha fazlasını içerir. Ayrıca oyunun isimsiz bir sahnesi var.
 
Merakın odak noktası olan sahnede bir kadının elinde meşale ile bir mağarada yürüdüğü görülüyor. Sonra hanımefendi, tarihi bir kalıntı olan tozlu sandık tarzı bir esere üfler. Hanımın meşaleyi eline aldığı kısım birkaç saniyeyi kaplarken esere üflediği sekans çok hızlı gelip gidiyor. Yani o anı yakalamak için görüntüyü duraklatmanız gerekiyor, o. Bu sahnenin ve ayarın teması, Uncharted oyununu anımsatıyor. Bundan dolayı birçok oyuncunun aklına yeni bir Uncharted oyunu geliyor.
 
Yeni PS5 reklam videosu
 
Yeni görselde “PS5’ten Canlı: Size olağanüstüyü getiriyoruz. İnanılmaz dünyaları keşfedin ve beklenmeyeni deneyimleyin. Hikayenize bugün başlayın” yazıyor.
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu